Waar vindt u onze producten?

Bedankt voor het vertrouwen in onze producten!
Hieronder vindt u de lijst van onze verdelers. Aarzel niet om contact met hen op te nemen om de installateurs in uw  buurt te kennen.

Aquaconfort Sambreville

Rue Bois Sainte-Marie, 178
5060 Sambreville

Tel : 071 77 55 02
Fax: 071 75 07 33
info@aquaconfort.be

Areltherme Arlon

Rue de Toernich, 115
6700 Arlon

Tel : 063 24 21 70
info@areltherme.be

Areltherme Virton

Rue de Dampicourt, 22
6762 Saint-Mard

Tel : 063 33 10 10
info@areltherme.be

BAS sprl

BAS Schaerbeek

Rue des Coteaux, 217
1030 Schaerbeek

Tel : 02 216 26 54

Chauraci Charleroi

Rue de l’étang, 141
6042 Lodelinsart

Tel : 071 32 10 35
charleroi@chauraci.be

Chauraci Namur

Rue Saint-Luc, 25
5004 Bouge

Tel : 081 21 46 99
namur@chauraci.be

CDS Arlon

Route de Neufchâteau, 208
6700 Arlon

Tel : 063 23 58 76
cdsdumont6700@gmail.com

C.I.S. Dofny Tournai

Rue Terre à brique, 9b
7500 Tournai (ZI Marquain)

Tel : 069 22 08 98
Fax: 069 22 08 99

E.C.P Basècles

Rue Grande, 49
7971 Beloeil

Tel : 069 81 53 21

Ets. Faeles Anhee

Chaussée de Dinant, 119
5537 Anhee

Tel : 082 61 33 66
info@faeles.be

Elite Concept La Louvière

Chaussée de Jolimont, 246
7100 Haine-Saint-Paul

Tel : 064 60 21 20

Elite Concept Mons

Rue Jules Destrée, 58
7390 Quaregnon

Tel : 065 95 45 15

Induscabel Anderlecht

Boulevard Industriel, 30
1070 Anderlecht

Tel : 02 526 15 10
Fax: 02 526 15 19
info@induscabel.be

Induscabel Braine l’Alleud

Chaussée de Tubize, 395
1420 Braine l’Alleud (Brabant Wallon)

Tel : 02 367 93 93
Fax: 02 367 93 99
info@induscabel.be

Induscabel Cuesmes

Rue des Sandrinettes, 45
7033 Cuesmes

Tel : 065 31 31 51
Fax: 065 31 34 51
info@induscabel.be

Induscabel Cuesmes

Rue de la Poire d’Or, 16
7033 Cuesmes

Tel : 065 32 96 00
Fax: 065 32 96 09
info@induscabel.be

Induscabel Froyennes

Rue de Maire, 15
7503 Froyennes

Tel : 069 21 41 21
Fax: 069 21 22 35
info@induscabel.be

Induscabel Ghislenghien

Chemin Preuscamps, 20
7822 Meslin – L’Evêque

Tel : 068 26 49 20
Fax: 068 28 14 94
info@induscabel.be

Induscabel Jumet

Chaussée de Bruxelles, 376c
6040 Jumet

Tel : 071 34 34 44
Fax: 071 34 57 91
info@induscabel.be

Induscabel La Louvière

Rue du Canal, 7
7100 Bois-d’Haine

Tel : 064 23 13 70
Fax: 071 36 36 86
info@induscabel.be

Induscabel Loverval

Chaussée de Philippeville, 150
6280 Loverval

Tel : 071 36 36 11
Fax: 071 36 36 86
info@induscabel.be

Jeanfils

Grand Route, 250
4537 Verlaine

Tel : 04 259 50 54

Leblanc Sanitaire Mettet 

Rue Albert 1er, 112
5640 Mettet

Tel : 071 72 71 12
info@leblancsanitaire.be

Moulan Herve 

Z.I. Petit Rechain – Avenue du Parc 28
4650 Chaîneux

Tel : 087 31 34 71
Fax: 087 31 08 45
info@moulan.be

Omniterm Tournai

Rue de l’Ancienne Potence 4
7501 Orcq

Tel : 069 232 840
info@omnitermwallonie.be

Sanica

Route d’Offagne, 28
6850 Paliseul

Tel : 061 53 42 24
Fax : 061 53 39 06
sanica@skynet.be

Sanirop Liège

Rue de Fexhe Slins, 65
4680 Hermée – Liège

Tel : 04 278 43 41
Fax :04 278 37 12

SaniTherm FTR Chimay

Place Froissart, 9
6460 Chimay

Tel : 060 45 57 52

Setam Dupont

Rue des Brasseries, 1
7170 Manage

Tel: 064/55 81 85
dupont.setam@gmail.com

Sterck Aalst

Toonzaal – Afhaalmagazijn – Studiebureel
Pierre Corneliskaai 40
9300 Aalst

Tel : 053 21 54 40
aalst@stercknv.be

Sterck Erembodegem

Afhaalmagazijn
Churchillsteenweg 20
9320 Erembodegem

Tel : 053 39 30 30
erembodegem@stercknv.be

Sterck Ronse

Toonzaal – Afhaalmagazijn
Elzelestraat 121
9600 Ronse

Tel : 055 21 56 57
ronse@stercknv.be

STG

STG Aalst

Nachtegaalstraat 8
9320 Aalst

Tel : 053 64 10 30

STG Aarschot

Ter Heidelaan 54B
Industriezone Aarschot D124
3200 Aarschot

Tel : 016 57 05 20
aarschot@lambrechts.eu

STG Alleur

Avenue du Progrès 19
4432 Alleur

Tel : 04 247 04 08
alleur@lambrechts.eu

STG Antwerpen

Haantjeslei 57
2018 Antwerpen

Tel : 03 202 74 20
balie-antwerpen@schrauwen.be

STG Bilzen

Tongersestraat 98
3740 Bilzen

Tel : 089 75 21 04
bilzen@lambrechts.eu

STG Bissegem

Meensesteenweg 179
8501 Bissegem

Tel : 056 35 36 07

STG Brasschaat

Kapelsesteenweg 80
2390 Brasschaat

Tel : 03 645 24 79 brasschaat@schrauwen.be

STG Bree

Industrieterrein Kanaal Noord 1437
3960 Bree

Tel : 089 47 34 37
bree@lambrechts.eu

STG Brugge

Torhoutsesteenweg 369
8200 Sint Michiels Brugge

Tel: 050 40 00 80

STG Diest

Leuvensesteenweg 122
3290 Diest

Tel : 013 35 20 30
diest@lambrechts.eu

STG Eeklo

Ambachtenstraat 3a
9900 Eeklo

Tel : 09 218 98 00

STG Geel

Vossendaal 13
2440 Geel

Tel : 014 560 360
balie-geel@schrauwen.be

STG Genk

Hasseltweg 21
3600 Genk

Tel : 089 323 050
balie-genk@schrauwen.be

STG Genk

Taunusweg 8
3600 Genk

Tel : 089 62 03 42
genk@lambrechts.eu

STG Gent

Poortakkerstraat 5b
9051 Gent

Tel : 09 220 62 18

STG Gent-Zeehaven

Afrikalaan 295
9000 Gent

Tel : 09 251 43 55

STG Gentbrugge

Oefenpleinstraat 9
9050 Gentbrugge

Tel : 09 210 16 80

STG Hannut 

Rue de Luxembourg 4 (Zoning de Hannut)
4280 Hannut

Tel : 019 51 91 41
hannut@lambrechts.eu

STG Hasselt

G. Verwilghensingel 34
3500 Hasselt

Tel : 011 32 51 27
hasselt@lambrechts.eu

STG Herentals

Toekomstlaan 43
2200 Herentals

Tel : 014 244 029
herentals@schrauwen.be

STG Ieper

Albert Dehemlaan 6
8900 Ieper

Tel : 057 20 32 11

STG Izegem

Kachtemsestraat 10
8870 Izegem

Tel : 051 31 19 37

STG Leuven

Brusselsesteenweg 44
3020 Herent

Tel : 016 22 34 62
leuven@lambrechts.eu

STG Liège 

Boulevard Raymond Poincaré 20-24
4020 Liège

Tel : 04 344 33 12
liege@lambrechts.eu

STG Lier

Ondernemersstraat 4
2500 Lier

Tel : 03 480 98 39
balie-lier@schrauwen.be

STG Lummen

Klaverbladstraat 19E
3560 Lummen

Tel : 013 353 600
balie-lummen@schrauwen.be

STG Mechelen

Blokhuisstraat 47N
2800 Mechelen

Tel : 015 228 250
balie-mechelen@schrauwen.be

STG Melle

Autostradeweg 3
9090 Melle

Tel : 09 252 44 00

STG Oostende

Archimedesstraat 5
8400 Oostende

Tel : 059 80 80 80

STG Oudenaarde

Ronseweg 23
9700 Oudenaarde

Tel : 055 31 41 31

STG Pelt

Leon Bekaertlaan 2, Nolimpark
3900 Pelt

Tel : 011 54 79 28
pelt@lambrechts.eu

STG Sint Lenaarts

Oostmalsebaan 1C
2960 Sint Lenaarts

Tel : 03 641 87 65
balie-sintlenaarts@schrauwen.be

STG Sint Niklaas

Oostjachtpark 6
9100 Sint Niklaas

Tel : 03 766 18 17
sintniklaas@schrauwen.be

STG Sint-Truiden

Industriezone Schurhovenveld 5480
(Nijverheidslaan)
3800 Sint-Truiden

Tel : 011 69 39 79
sint-truiden@lambrechts.eu

STG Tessenderlo

Kanaalweg 73
3980 Tessenderlo

Tel : 013 66 16 27
tessenderlo@lambrechts.eu

STG Turnhout

Steenweg op Gierle 339
2300 Turnhout

Tel : 014 442 820
turnhout@schrauwen.be

STG Veurne

Albert-I-laan 25
8630 Veurne

Tel : 058 315 315

STG Wilrijk

Boomsesteenweg 945
2610 Wilrijk

Tel : 03 825 69 81
wilrijk@schrauwen.be

STG Wommelgem

Herentalsebaan 399
2160 Wommelgem

 

STG Zandhoven

Melkerijweg 11
2240 Zandhoven

Tel : 03 464 19 16
zandhoven@schrauwen.be

STG Zele

Poldergotestraat 2a
9240 Zele

Tel : 09 326 92 00

STG Zulte

Hooiemeersstraat 7
8710 Wielsbeke

Tel : 056 62 00 90

Tilmant Vincent SCS

Chaussée de Charleroi 115B
6511 Strée

Tel : 0495 65 56 39
vincenttilmant@hotmail.com

V.E.S Heating

V.E.S Heating

Kerkplein 22
1601 Ruisbroek

Tel : 0471 32 89 51

Willems Lucy

Rue Marguerite Bervoets, 51
1190 Bruxelles (Forest)

Tel : 02 538 48 46
Fax : 02 538 41 07
contact@willems-lucy.eu